ZOBACZ WIĘCEJ

W ramach projektu "bądź mądry przed szkodą - zadbaj o swoje zdrowie psychiczne!" współfinansowanego ze środków samorządu województwa mazowieckiego, przygotowaliśmy dla państwa infografiki, karty pracy oraz animacje, które pomogą państwu zadbać o swoje zdrowie psychiczne w tym trudnym czasie, jakim jest epidemia covid-19.

Infografiki

BĄDŹ MĄDRY PRZED SZKODĄ!- narzędzia online

"puff... czyli jak dbać o czyste powietrze" - pobierz tutaj

Ekologia - "Wróżka Okruszka Opowiada o Ekologii"

"cicho...sza!" - pobierz tutaj

Ulotka dot. uchwały antysmogowej - pobierz tutaj

Profilaktyka zdrowia psychicznego - "Wróżka Okruszka Opowiada o Zdrowiu Psychicznym"
Broszura dla dzieci - "Jak działa mózg?"

"Wróżka Okruszka Przeciw Przemocy" - Materiały dla dzieci

"Wróżka Okruszka Opowiada o Niepełnosprawności" - broszura z ćwiczeniami

Opowiadanie profilaktyczne   "Wszystko będzie dobrze"

Nasze Publikacje- Do pobrania

Adres: Hetmańska 65, 05-120 Legionowo, email: info@fundacjagwiazdka.pl; tel. 609 105 448, NIP 536 191 42 44; KRS 0000472278, REGON 146813939 nr rachunku bankowego: 52 1090 1841 0000 0001 3115 9041, Bank Santander

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dokumenty Fundacji:

Najważniejszym dokumentem regulującym naszą pracę jest statut Fundacji - możesz zobaczyć go tutaj.

Gdybyś chciał zobaczyć, w jaki sposób działaliśmy w latach ubiegłych - zajrzyj do naszego sprawozdania finansowego i merytorycznego, które publikujemy co roku w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego (https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/).

Ostatnie sprawozdanie merytoryczne (2018 r)

Ostatni rachunek zysków i strat (2018 r.)

Ponadto, możecie się Państwo zapoznać z naszym rejestrem umów cywilnoprawnych za rok 2017, 2018 bieżący rok.

Materiały dla Uczniów

Materiały dot. ekologii

Materiały dla Uczniów

Ekologia - "Wróżka Okruszka Opowiada o Ekologii"